Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Mohol by som vediet preco na mna vzdy zazeraju vodici primestskej dopravy ked idem zo stanice na kynek alebo naopak? ze vraj na kynek chodi mestska. maju tam zastavku? maju, tak nech tam aj stavaju....
Reakcia na: Solider #6140:
No podľa mňa je znovu zaviesť jednorázové CL z automatu resp. predajnej siete to najťažšie z doteraz uskutočnených zmien v MHD Nitra za posledné obdobie a to hlavne z hľadiska organizačného.
Reakcia na: Solider #6140:
v case ked su predplatne listky a jednorazove listky z cipovej karty, su to zbytocne naklady na automaty a navyse keby boli cestujuci rozumni, tak by ani neboli potrebne. najtazsie je zmenit myslenie vlcakov...
Reakcia na: Solider #6139:
No išli, ale v nej sme si kupovali ten lístok ☺ Mimochodom, Nitra by už tiež mohla prejsť na "automatový systém". Keď som vystúpil z vlaku, hneď sa ma pýtali Poliaci, že či sa lístky kupujú v automate, alebo v autobuse. Myslím, žeby ho uvítali viacerí a že nie je úplne najťažšie ho zaviesť.
Reakcia na: Dušan #6132:
Mňa ako cestujúceho vychovaného kupovať si lístky v automate by to nenapadlo. Ale s tým 50-korunovým lístkom sme (ja a 810zssk) sa preukazovali u vodiča, aby sme nemali žiadne problémy a ani sme nezdržiavali, lebo sme nešli X19tkou 😃
Reakcia na: TeBeCe #6136:

Všetky 3 Ikarusy boli na stanici tento týždeň, tušim v stredu alebo štvrtok...NR284,287,288BE živé a zdravé.
Reakcia na: TeBeCe #6136:
Čo si bláznivý,kto by si zobral na zodpovednosť to masívne poškodenie zvukových orgánov cestujúcich?Aj keď verím,že kedysi iste veselo mastili po dialniciach 280.10,ale už by som to neskúšal
284 BE jazdí a je denne k dipozícii na linke NR-Dolné Obdokovce,v pracovné dni asi do 17.00hod.
288 BE jazdí taktiež na linke NR-Velká Dolina.Pomýlil som sa,v predošlom príspevku malo byť,že ten Ik jazdí práve na tejto linke aj počas SO-NE.
jazdia este okrem 287BE aj tie dva GO BBDS ikace (284 a 288BE)? vacsinou byvali odstavene na AS, ale dnes som videl len ten jazdiaci 287BE.
Reakcia na: bubboo #6134:
keby ten klbak radsej nasadili v nedelu na linku NR-BA bolo by to lepsie vyuzitie 🙂
Reakcia na: TeBeCe #6133:
Záleží od smeru,ak máš napríklad na mysli NR-Šala,tak tam je vypravovaný bežne klbák,aj cez víkend.Ale skôr zvykne jazdiť C744.
to je cez vikend taky velky dopyt po preprave, ked na primeste jazdil aj dnes ik280?
Reakcia na: 810zssk #6130:
Som myslel, že predplatné a časové lístky sú okrem iného aj na to, aby cestujúci zbytočne nezdržoval pri predných dverách. Ešte je aj taká možnosť, že si vystrihnem z plastu kartičku veľkú ako je čipová a priložím k snímaču a vydám zo seba že "pííííp" ?
Reakcia na: 810zssk #6129:
nechcel som uz dalej zdrzovat autobus. uz tam stal hodnu chvilu (prisiel este ked som bol daleko od zastavky (SPSP). pomalym krokom som prisiel ku krizovatke, prestrikoval sa cez semafory a pomalym krokom prisiel k zastavke a ten autobus tam stale stal a z prednych dveri stale vytrcali ludia)
Reakcia na: Dušan #6128:
K druhemu prispevku: Treba zakricat: "MAM!", ukazat mu 24hod. a potom sa moze trapne citit vodic 😃
Reakcia na: TeBeCe #6126:
My (ja + Solider) sme to vyriesili tak ze sme nastupovali prednymi dverami a listok ukazali vodicovi 🙂
Reakcia na: TeBeCe #6124:
Vodič je povinný zastaviť na každej zastávke, pokiaľ nie je jednoznačne jasné, že skutočne nik nevystupuje ani nenastupuje. Niekedy je však na to potrebné, aby bol vodič veľmo dobre empatický, lebo sa bežne stáva, že autobus je poloprázdny a nejaký/á cestujúci/a stojí pri dverách v najvyššej pohotovosti vystúpiť aj keď skutočnosť je iná.

Re #6126 TeBeCe: Myšlienky cestujúcich, či si alebo nie si čierny pasažier ti môžu byť ukradnuté. Horšie je to v prípade, keď takto nastúpiš, nič neoznačíš a vodič ťa okríkne ako najväčšieho kmína na svete, že či máš lístok. Potom sa pred tými cestujúcimi môžeš cítiť fakt trápne.
jo, a preco ste sa nepochvalili, ze uz mate v NR trolejbusy? ? jeden taky s velkym napisom OBUS na boku som dnes videl na L34 ?
to s tym celodennym listkom a oznacovanim predplatnych listkov nie je najlepsie vymyslene. kupil som si dnes celodenny (vyuzil som ho sice len na 2 jazdy), ale ked som isiel tu druhu jazdu, tak som mal problem, do ktorych dveri nastupit, aby som sa nemusel citit ako cierny pasazier, ked si nic neoznacujem ? nakoniec som nastupil do druhych dveri, oznacovac sice nebol ani vidiet kedze sa dalo maximalne ku dveram postavit, ale aj tak som mal blby pocit, radsej som sa na spolucestujucich ani nepozeral...
Reakcia na: TeBeCe #6124:
z toho si nič nerob, ja sa s tým stretávam tiež, ale nie na tejto zastávke.Keď som to písal Vladimírovi, aby teda zriadil zastávky na znamenie, tak nie....

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.