Reakcia na: Vladimír #5974:
ja som sa chcel spytat ci sa budu kupovat nejake klbove autobusy.teda take nieco ako Citelis ci predtym skusany SOR NB 18 City viem ze tento autobus sa spusta len to vyroby ale pocul som ze v cechach si ho uz nejake mesta objednali teda ci aj Nitra planuje nejake dlhe autobusy a tym postupne vyradenie Ikarusov
S499.1023
Momentálne mením zamestnanie, takže žiadne voľné víkendy nehrozia ale v októbri by som sa dostavil, keby sa niečo zvolávalo.