Reakcia na: Dušan #5961:
prvý vodič postupoval presne v zmysle interných predpisov a preto sa nemôžeš na neho hnevať (čo keď si pri vystupovaní zlomíš nohu a budeš od neho požadovať bolestné a náhradu ušlej mzdy?
), zatiaľčo druhý ich pekne krásne porušil...
Vladimír
Pred rokom bolo ešte nepredstaviteľné, že budeme mať predplatné lístky. Dnes je to realita. Najdôležitejšiu časť už máme za sebou. Lebo radšej by som naveky papierové lístky predával u vodiča a mal predplatné lístky ako mať povedzme automaty a nemať predplatné lístky.
Prečítaj si nielen príspevok, ktorý napísal M, ale aj príspevok, ktorý som napísal ja. Hlásiče nemá v Nitre ANI JEDEN voz.
Re #5954 Dusan85: Veď to je samozrejmé, že vozy sa zapožičiavajú preto, lebo ich výrobca dúfa, že si také kúpime.