Pár otázočiek...: Nechystajú sa v Nitre zaviesť električky alebo trolejbusy?? Myslím, že by to prospelo...
Nebudú nejaké nové linky??
Myslím, že tieto návrhy by Nitre prospeli... ?
Nebudú nejaké nové linky??
Myslím, že tieto návrhy by Nitre prospeli... ?
Dusan85