Reakcia na: Mike #5040:
Podobné som pred rokmi zažil v Nitre, keď hyperaktívny vodič (nie revizor) si zmyslel kontrolovať lístky v dosť vyťaženom autobuse v čase špičky brancom, ktorí nastupovali v ten deň na ZVS. Bolo ich možno pol autobusu-ikarusu. Samozrejme lístky nemali, veď nastupovali na ZVS. Tak im predával lístky v tej dobe u vodiča drahšie ako v predpredaji až pri vystupovaní pri kasárňach. A zdržanie bolo tiež nejaké. Ledva som stihol do školy. Ja tých brancov neobhajujem, ale keď vodič predpokladal, že lístky nemajú, tak mal zakročiť v čase ich nástupu a nie pri vystupovaní. A ešte jednu malú otázku: To v tej Blave v takom prípade nikdo neotvoril dvere z cestujúcich núdzovým spôsobom?
.
Ak si teda tými priaminy náväznosťami myslel toto. A nemáš nejaké foto ? . napr. ako vizerá to vypisovanie dolpnkových info, alebo nejaké poučné veci pre NR ?
Vladimír
http://www.idsjmk.cz/jrady/057.pdf