Ešte by som sa chcel vrátiť k návrhu vybudovať trolejbusy "aspoň v centre". To je samozrejme absolútny nezmysel, alebo by ste chceli prestupovať na okraji centra z autobusov na trolejbusy a týmito absolvovať tie dve zastávky v centre? Základom siete by sa musela stať v prvej etape minimálne linka, spájajúca dve najväčšie sídliská cez centrum.
office