Reakcia na: m.e. #4660:
Ačo tak linka VINIČKY-KMEŤOVA-HVIEZDOSLAVOVA-CENTRUM-VÝSTAVNÁ- HOTEL OLYMPIA-TR.A.HLINKU-WILSONOVO-MOSTNÁ- PÁROVSKÁ- atď. Trochu dlhšia trasa ale jazdná doby by sa príliš nepredĺžila. Keď si prestavím tie rady na kruhovom pod Zoborom, najmä piatok. Ale zase sme pri konečnej Viničky, ktorá vodičom nevyhovuje, tak neviem. Bol to len nápad aby sa zbytočne nedobiehali pod Zoborom. ?
m.e.