Reakcia na: Dušan #4620:
Nie je to zvláštne, aký rádovo väčší výskyt ZTP je medzi členmi tohto etnika ? ? ? ?


Na jednej strane riešime, aby zastávky mali aktuálny názov, na druhej strane pripúšťame, že ak starý názov zrušíme, ľudia sa nebudú orientovať.
Vladimír
Mne osobne sa páčilo viacero iných zvažovaných variantov, ale napokon tento schválil Dopravný inšpektorát ako najvyhovujúcejší. Faktom ale je, že obsluha zastávky smerom do mesta je veľmi problematická a určite nebudem preháňať, keď poviem, že aj zbytočne komplikovaná a tiež riziková. Možno to ozaj skončí tak, že autobusy idúce od Transmotelu ju vynechajú.