Reakcia na: Dušan #4620:
Nie je to zvláštne, aký rádovo väčší výskyt ZTP je medzi členmi tohto etnika ? ? ? ?


Na jednej strane riešime, aby zastávky mali aktuálny názov, na druhej strane pripúšťame, že ak starý názov zrušíme, ľudia sa nebudú orientovať.
Dušan
Pomenuj to celé "Hlavná križovatka". A jednotlivé nástupištia budú Tržnica, OD Tesco I.,OD Tesco II., Mlyny, Staré divadlo. Tak ako v tom Leopoldove - stanica Leopoldov a nástupište 1,2,3 ? . A to, že Mlyny dnes nie sú, nie je problém, pretože snáď budú realitou. ? No a Palárikovu by som ja osobne nedával do tejto spoločnej zastávky,nakoľko v smere z Fr. Mojtu by potom bus stál na oboch nastupištiach tej istej zastávky, čo sa mi zdá na prvý pohľad trochu nelogické ?