Reakcia na: vjMTV #4340:
Aha, tak pardón... ja som si myslel, že hovoríš o špičke.Venovať správnemu označovaniu sa začneme venovať, ihneď čo nebude nič dôležitejšie na práci. Lebo zatiaľ je stále čo robiť na tom, aby autobus na zastávku vôbec PRIŠIEL.

M
Tvoj nápad nemusí byť zlý, ale vieš v čom je problém?
ČASOVÝ OBEH - TURNUS
Tzn., že tento CP súčasný je nastavený tak, aby boli ušetrené vozkm, busy a aby to bolo úsporné.
Preto napr. na L19 - pred 4.7.2005 bol v so-ne nasadený 1 krátky bus (najprv kĺbak) a teraz sú to až 3 busy, ktoré ,,pendľujú" a prestupujú z 1 linky na inú, aby sa ušetrilo.
Ale súhlasím s označovaním liniek, a hlavne keď sa tak ,,pomaly rušia" linky, mohlo by byť už súvislé poradie čísiel.Pretože - neviem či nejaký prepravca takéto označovanie liniek má?
Hoci by to bolo pre dôchodcov ťažké, ale pokiaľ by sa informovali, nemuselo by to byť zložité?
PS: Aj keď píšeš, že linky by ostali iba by sa niektoré nahradili súčasnými, predĺžila by sa tým jazdná doba...