Reakcia na: vjMTV #4340:
Aha, tak pardón... ja som si myslel, že hovoríš o špičke.Venovať správnemu označovaniu sa začneme venovať, ihneď čo nebude nič dôležitejšie na práci. Lebo zatiaľ je stále čo robiť na tom, aby autobus na zastávku vôbec PRIŠIEL.

vjMTV
Branc-Ivanka-Krskany-Tesco-Klokocina interval 20min. potom vraj dlha neekonomicka trasa bola skratena po Zel.St. a prednedavnom uplne zrusena tato linka. Minuly rok bola bola upravena trasa linky12 a predlzena do Brancu. Teraz to nieje neekonomicka dlha trasa??? Ci sa uz z Brancu pojde na Klokocinu ci na Chrenovu nieje to to iste? aky to ma vlastne zmysel urobit nieco tak a potom naopak???,