Reakcia na: XX #4234:
Pozerám do počítača:Hviezdoslavova I. - odchod 16:33:58, mešká 58 sekúnd
Štúrova - odchod 16:39:52, mešká 3:52
Palárikova - odchod 16:46:54, mešká 7:54
Takže meškanie sa vytvorilo len tesne pred Palárikovou. Teraz ma napadá, včera som tuším v tom čase šiel z mesta domov na Klokočinu. Nebola tam na Štúrke nejaká nehoda? Ale to že bola strašne upchatá si pamätám dobre - posúvali sme sa "krok za krokom".
XX