Reakcia na: Oki #4237:
Mňa by skôr zaujímalo, čím to je že sa tento rok roztrhlo vrece s cestovaním zadarmo (ZV, ZA, NR)?
Kedze v nedelu rano zacina jazdit denna doprava az od 7.00, tak na NS cestuju babky do kostola na omse od piatej, od siestej etc. Je to take mile, ked v nedelu v N2-ke o piatej nadranom sedia vedla seba svorne podnapity chrapajuci mladenec iduci zo sobotneho flamu z mesta a pobozna babka iduca na pol siestu na nedelnu omsu
ako je mozne, ze sa tie dve skupiny este nepobili, to nechapem
bubboo