Reakcia na: Oki #4237:
Mňa by skôr zaujímalo, čím to je že sa tento rok roztrhlo vrece s cestovaním zadarmo (ZV, ZA, NR)?
Kedze v nedelu rano zacina jazdit denna doprava az od 7.00, tak na NS cestuju babky do kostola na omse od piatej, od siestej etc. Je to take mile, ked v nedelu v N2-ke o piatej nadranom sedia vedla seba svorne podnapity chrapajuci mladenec iduci zo sobotneho flamu z mesta a pobozna babka iduca na pol siestu na nedelnu omsu
ako je mozne, ze sa tie dve skupiny este nepobili, to nechapem
LUK
Tým, že jedno mesto tú nočnú dopravu (veľmi kvalitnú) malo, má a bude mať a zvyklo si na ňu a využíva ju a druhé ju nemá, lebo ju nemá kto zaviesť... (a tým nemyslím dopravcu) ?