Bude niekedy jazdit MHD aj po 23h? Lebo ak by som chcel ist do MAXu do kina na film ktory zacina o 21h a ma 120min a viac tak skonci po 23h a vtedy MHD uz nejazdi takze ist do kina + taxi sa fakt neoplati... Nebolo by mozne aby MHD jazdila tak ,ze napr. do kazdej mestskej casti pojde MHD s odchodom 23:00 30 ???? takze posledny spoj by nesiel 22:30 ale 23:30.
M
Nakoľko už teraz je jazdná doba cca 47min a ešte aj meškania, potom to by to bolo aj takmer 1h.To by potom muselo vzniknúť tarifné pásmo, alebo vznik, či rozdelenie linky.
A nakoľko napr. okolo 16h je L28 ,,napraskaná", neviem si to predstaviť po tejto zmene.To by potom musel byť nasadený kĺbak a ten na Viničkách?!
Skrátka v sumári, nápad nie je zlý, ale podľa mňa určite nie L28.
Navyše je pre vozíčkarov.