Reakcia na: vjMTV #4200:
Ako nápad nie je zlý, ale má to isté otázky?Nakoľko už teraz je jazdná doba cca 47min a ešte aj meškania, potom to by to bolo aj takmer 1h.To by potom muselo vzniknúť tarifné pásmo, alebo vznik, či rozdelenie linky.
A nakoľko napr. okolo 16h je L28 ,,napraskaná", neviem si to predstaviť po tejto zmene.To by potom musel byť nasadený kĺbak a ten na Viničkách?!
Skrátka v sumári, nápad nie je zlý, ale podľa mňa určite nie L28.
Navyše je pre vozíčkarov.

vjMTV
vyuzitelnost a to nasledovne : nova trasa VINICKY-DIELY-KMETOVA-HVIEZDOSLAVOVA-STUROVA-MLYNY-VSP NITRA-AKADEMICKA-VYSTAVISKO-VYSTAVNA-RASC.VYSTAVNA-
DURCANSKEHO-TR.A.HLINKU III.-CHRENOVSKA- OC MAX-NAY-ATLETICKY STADION-SPS-UKF-TESCO-a dalej po svojej trase....