Reakcia na: vjMTV #4200:
Ako nápad nie je zlý, ale má to isté otázky?Nakoľko už teraz je jazdná doba cca 47min a ešte aj meškania, potom to by to bolo aj takmer 1h.To by potom muselo vzniknúť tarifné pásmo, alebo vznik, či rozdelenie linky.
A nakoľko napr. okolo 16h je L28 ,,napraskaná", neviem si to predstaviť po tejto zmene.To by potom musel byť nasadený kĺbak a ten na Viničkách?!
Skrátka v sumári, nápad nie je zlý, ale podľa mňa určite nie L28.
Navyše je pre vozíčkarov.

bubboo
šak mi ju púšťajú tolkí,že už ma aj tí penzisti,čo ňou cestujú poznajú.Už čakajú načas,neboj sa nič.Aj tí kakavkoví z Borovej,už vedia,že hodinky,voňavky,ďalekohlady ani iné výhodné komodity nekupujem.