Zdravim pani, v stredu sa mi stala takato vec: Cakal som na zastavke pri trznici a xcel som ist smerom k nemocnici... bud busm 25/7 alebo hoci cim jednu zastavku. Prisiel bus L32, v domneni ze pokracuje tam kam xcem ist, sa bus zvrtol k intrakom. Kedze som sa ponahlal, bol som dost vytoceny, ale co uz. Priznam sa, neprecital som si kam presne ide L32 a nepoznam moc ine linky iba tie, ktorymi chodim domov, ale kedze som nastupova pri trznici, predpokladal som, ze bus bude pokracovat rovno a nebude zabacat.
Jedna sa mi o toto, ze spoje, ktore idu smer chrenova by vynechavali zastavku pri trznici a pokracovali by dalej a zastavovali az pri intrakoch, lebo je to dost matuce. Svojim sposobom maju tieto spoje dvojitu zastavku "mlyny".
Neviem ake mate reakcie cestujucich, no mozno budem jediny komu sa toto prihodilo....
Pekny den:-)
Jedna sa mi o toto, ze spoje, ktore idu smer chrenova by vynechavali zastavku pri trznici a pokracovali by dalej a zastavovali az pri intrakoch, lebo je to dost matuce. Svojim sposobom maju tieto spoje dvojitu zastavku "mlyny".
Neviem ake mate reakcie cestujucich, no mozno budem jediny komu sa toto prihodilo....
Pekny den:-)
Vladimír
Okrem chuti, ľudí chýbal pre výlep všetkých vývesiek v meste najmä čas. Vozidlá s displejmi sa zobrazujú ako X25, ostatné vozy majú vpredu dodatkovú tabuľku informujúcu o odklone. Vývesky sú vzhľadom na nezmenený CP vymenené len v MČ Zobor - t.j. linka je vyvesená na zastávkach, kde normálne nestojí a odstránená zo zastávok, kde bežne zastavuje.
Okrem toho je táto výluka krátkodobá, úprimne chcem veriť, že do konca týždňa skončí.