Reakcia na: viktorp #4130:
Ak ide konkrétne o spoj L24 o 6.01 z Klokočiny, tak ten má 2 min. po príjazde k stanici ihneď ochod. Tu by som vedel pochopiť aj tú pravidelnosť v takom počínaní. Veľmi veľmi by som si prial ešte do Vianoc upraviť CP linky 24 tak, aby sa pomery pre vodičov na linke uvoľnili (= bolo trochu viac času), potom verím, že nikto nebude mať záujem skracovať si otáčanie pri stanici.Svojvôľa konkrétneho vodiča to, myslím, nebude, keďže každý deň ten spoj robí iný vodič.
Na záver, ak by som si smel dovoliť trošičku odľahčiť tému, tak určite sa v dave vystupujúcich našli aj takí, ktorých odbočenie autobusu pred železničnú stanicu potešilo, pokiaľ sa napr. ponáhľali na vlak. Inak, ja chodievam na autobusovú stanicu dosť často a takmer vždy vystupujem o zastávku skôr, za Mestským úradom. Mám skúsenosť (alebo len pocit?), že som takto na autobuske skôr.
Vladimír