Reakcia na: Diggi #4114:
na medzimestskej niečo také majú.Malo by to byť CNG,má aj reklamy na taký nejaký pohon,ešte má štátne evidenčné tabulky.Dnes som ho stretol doobeda,mastil niekam na "Horniaky"
A k tej linke ak mesto neda viac penazi na mhd tak asi nebude.
vjMTV
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 37 112 114 122 124 131 132 a vzdy pocas vystavy agrokomplex premavala specialna linka oznacena ako AX na trase ZEL.ST.NR-MLYNY-vystavisko AX