Reakcia na: Diggi #4114:
na medzimestskej niečo také majú.Malo by to byť CNG,má aj reklamy na taký nejaký pohon,ešte má štátne evidenčné tabulky.Dnes som ho stretol doobeda,mastil niekam na "Horniaky"
A k tej linke ak mesto neda viac penazi na mhd tak asi nebude.
Papyr