Reakcia na: Diggi #4114:
na medzimestskej niečo také majú.Malo by to byť CNG,má aj reklamy na taký nejaký pohon,ešte má štátne evidenčné tabulky.Dnes som ho stretol doobeda,mastil niekam na "Horniaky"
A k tej linke ak mesto neda viac penazi na mhd tak asi nebude.
Vladimír
Re #4091 M: Som informovaný. Rieši sa to.
Re #4093 vjMTV: A načo by bola nová linka? Ak je spojov málo, možno posilniť dopravu na súčasných linkách, napr. L34. Ale zatiaľ sa mi vôbec nezdá, že by dopravu do Krškán bolo treba posilniť, ba práve naopak - vidím tam ešte rezervy.
Ups... možno predsa len čosi, aby som bol úprimný - v čase medzi 18. a 20-21.hodinou v pracovných dňoch večer by mohol ísť o jeden spoj za hodinu viac. Aby sa nečakalo tak dlho.