VLADIMÍR : Na Dolnočermánskej, oproti Matice sa chystá nová zastávka???
Vedľa východu z toho domova sociálnych služieb, smerom k hasičom, je totiž v plote novourobený otvor a v ňom torzo niečoho, čo silne pripomína budúci prístrešok... Ak áno, bude to náhrada za nejakú zastávku v okolí, alebo nám zastávka pribudne?
Vedľa východu z toho domova sociálnych služieb, smerom k hasičom, je totiž v plote novourobený otvor a v ňom torzo niečoho, čo silne pripomína budúci prístrešok... Ak áno, bude to náhrada za nejakú zastávku v okolí, alebo nám zastávka pribudne?
? ak máš otázku, stačí sa opýtať, kto na ňu bude vedieť odpoveď, zodpovedá ju...
Vladimír
Re #4049 Joj: Tu ani nejde o to, či má Nitra na vlastný DP skrz svoju veľkosť, ale skôr o stránku záujmu Mesta o riešenie SVOJEJ dopravy. Z toho vyplýva, že by som nevidel problém ani tak v neexistencii mestského DP ako v pohľade všeobecného postoja k mestskej doprave ako takej.
Električky pre Nitru sú samozrejme totálna blbosť, ale o trolejbusy sa tu svojho času dosť usilovalo a mám slzy na krajíčku z toho, že sa to nepodarilo doviesť do úspešného konca (resp. začiatku). Hádam sa to raz podarí, ale súčasnú dobu nepovažujem za nejako zvlášť prajnú pre vznik nových trolejbusových prevádzok. Ale história nás učí, že trolejbusová doprava čelí v jednotlivých dekádach striedavo prudkému odporu a následne prudkej podpore. Takže hádam v ďalšej vlne Nitra zameškané dobehne.
Prednými dverami nastupujú len cestujúci, ktorí nemajú EZČK. A nejedného zamestnanca SAD štve aj toto. Ale ako tu už bolo napísané, niekto iný musí zaviesť "tarifnú reformu" - ja osobne vkladám nádej do decembrových komunálnych volieb. Ako obyčajne, teraz pred nimi sa zdá, že v nasledujúcej štvorročnici je možné úplne všetko a každý problém hravo vyriešime. Uvidíme však po nich.
---
Od zajtra smerom na Chrenovú už čakajte na náhradnej zastávke za Mlynmi - pred Mladosťou na ul. Česko-slovenskej armády.
Z dôvodu zabezpečenia zákonných záležitostí pre vodičov linky 28 v súvislosti s predĺžením jazdnej doby vstupujú do platnosti DOČASNÉ zmeny v cestovnom poriadku.
Posuny odchodov z Viničiek:
pracovné dni
z 8.37 na 8.32
z 9.37 na 9.35
z 10.37 na 10.38
z 11.37 na 11.41
z 12.37 na 12.38
z 13.37 na 13.35
z 14.37 na 14.32
z 15.37 na 15.35
z 16.37 na 16.38
z 17.37 na 17.41
z 18.37 na 18.38
z 19.52 na 19.51 (z Kmeťovej)
z 20.48 na 20.51
z 21.48 na 21.45
sobota, nedeľa
z 8.24 na 9.21
z 9.20 na 9.18 (z Kmeťovej)
z 19.52 na 19.51 (z Kmeťovej)
z 20.48 na 20.51
z 21.48 na 21.45