VLADIMÍR : Zastávka pri SAD, smer Klokočina, linka č.30 - na novom označníku odchod 7.57, na starom označníku 7.52... ? Prečo sa už nezrušia tie duplicitné označníky??? Hlavne keď sú "na dostrel" od SAD-ky ? .
Netvrdím, že môj názor je správny, ale ja som bol doteraz zvyknutý na to, že šípky označujú smer, ktorým sa vozidlo poberie na najbližšom rozvetvení trás.
S tým padaním,daj ešte pokoj,ešte mám v pamäti poslednú zimu.Kto zas bude brusliť po tých našich uliciach,ktoré sú vždy perfektne odhrnuté,lebo naši páni cestári sú vždy pripravení a zima ich rozhodne nezaskočí.Ako vždy.Ako vždy
Nie, teraz to znamená, že 1, 10, 27... idú po opustení zastávky VĽAVO, kam naozaj idú. Linky 6, 9, 26 idú zo zastávky vľavo a na najbližšej križovatke hneď zase vpravo, tak som si myslel, že to každý pochopí, keď tam dám šípku akoby ROVNO. Ale asi tam dám šípku šikmo vľavo...
Tak ako je to teraz je chápané ako 1,10,27.. smerom ku SPU doľava a 6,9,26 rovno smerom na stanicu.Preto by to malo byť šípka rovno (smer žel. stanica) a šípka doprava smer Dom služieb -Štúrova
NITRA ???
To ako aby som vedel, kde som, keby som náhodou zablúdil niekde od Košíc ????
?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TeBeCe