VLADIMÍR : Zastávka pri SAD, smer Klokočina, linka č.30 - na novom označníku odchod 7.57, na starom označníku 7.52... ? Prečo sa už nezrušia tie duplicitné označníky??? Hlavne keď sú "na dostrel" od SAD-ky ? .
). Keď na to príde čas, bude tam len šípka doľava pre všetky linky a hotovo. I keď to bude škoda, že sa nebude dať rozpoznať, ktorá linka ide smerom k Tescu a ktorá ku Tržnici.
bubboo