Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #3598:
Sľubujem, že si budem po sebe čítať príspevky aj s preklepmi pred odoslaním. Hádam ste ale pochopili. Fakt nie som opitý 🙂
Reakcia na: vjMTV #3594:
Nečakaj žiadne prevratné zmeny. Ide len o ÚPRAVU CP, bude sa týkať najmä časov odchodov liniek. Trás len minimálne.
Ale zatiaľ sa k tomu nebude vyjadrovať.

Re #3595 ivan: Nie je. Ide o zmeny cestovných poriadkov. Zmena tarify je možná kedykoľvek, ak v novembri, aj po novembri aj pre novembrom. Ale nie my rozhodujeme o cenách. Ani len polovičný lístok za batožinu sme nevybojovali...

Re #3596 andy_: Premávka MAD po Výstavnej sa obnoví od stredy 23.8.2006 - budú aj oznamy v busoch. Nová cesta musí byť síce sprejazdnená do začiatku AX, no nemá význam pliesť ľudí tým, že obnovíme premávku po Výstavnej na jeden-dva dni a vzápätí opäť všetko presmerujeme na TAH kvôli výstave. Najprv prehrmí výstava a potom sa aj my vrátime na pôvodné trasy.
Reakcia na: andy_ #3596:
v radii vraveli ze vo stvrtok...ale to zase zacina AX, takze zmeny budu asi pokracovat..
Kedy bude obnovena premavka liniek po Vystavnej? Dnes sa uz dalo po ceste bez problemov prejst (aspon na bicykli a keby tam neboli zabrany tak aj autom).
Je súčasťou novembrových zmien aj zavedenie časových prestupných lístkov ? Alebo táto zmena opat nie je na programe dňa, pretože mesto nemá dovod niečo meniť ?
Reakcia na: Vladimír #3593:
ako bude asi vyzerat new linkovanie?
Tak asi z knižného cesťáku nebude nič. Jednak sa blíži 1. november, kedy by sa mali komplexnejšie meniť CP liniek a jednak nám do cesty vojde ešte zmena trasovanie liniek od 4.9.2006 v súvislosti so zjednosmernením ulíc Partizánska, Žilinská a Nitrianska. Ak by mal byť CP po vydaní ihneď neplatný, tak to nemá zmysel vôbec ho vydávať.

Zatiaľ sa asi rozbehne "iba" predaj linkových cestovných poriadkov. Prídete na obchodné miesto, poviete si, že chcete linku napr. č. 10 a pani za okienkom Vám práve túto linku vytlačí. Lepšie ako nič.

Súhrnné knižné vydanie prichádza do úvahy až po 1.11.
Pozeral som evidenčný stav,tak sa mi vidí,že tam máte jednu nezrovnalosť.Pri voze NR-152 AP,je uvedený r.v.1984,ale tam je vykonaná nejaká prekládka dokladov,lebo vtedy zobrali starú 152-ku(ex 02-79) a doniesli tento exportný kus.Do premávky bola táto nová 152 -ka zaradená niekedy tesne pred Vianocami roku 1999.Myslím,že každý,kto to letmo sleduje,už na pohlad vidí,že to neni 22ročný stroj.Podobne je to aj pri NR-179 AP.Tak ja len tolko.
Reakcia na: Vladimír #3588:
NEDAJ SA!!!:-)
Reakcia na: vjMTV #3587:
Priznávam, rupli mi nervy... Ale aj tak neviem čo iné Ti mám napísať, aby si spokojne spal. Že napriek tomu, že na tie tabule stále myslím a že aspoň na víkend sme zaradili do obehu jednu celú várku nových tabúľ pre skoro všetky linky, je toľko toho iného na robote, že skutočne sú tabuľky odsunuté na vedľajšiu koľaj? Ak toto je odpoveď, na ktorú si čakal, prosím. Ja osobne verím, že problém sa v dohľadnej dobe vyrieši. Doobjednávkou chýbajúcich tabúľ, reorganizáciou súčasných zásob, možno aj úpravou turnusov a v konečnom rade zavádzaním elektronických tabúľ. Dnes máme 21 vozov s takýmito tabuľami, do konca roka ich bude o 19 viac, teda skoro dvakrát toľko, inými slovami polovica vozového parku už bude mať elektronické tabule.
Reakcia na: Vladimír #3584:
od profesionala som cakal inu odpoved...
Reakcia na: M #3581:
nechcel som nikoho uraziť alebo nahnevať, len ma pobavilo to slovné spojenie "letel som 15 minút..."
Reakcia na: vjMTV #3583:
Veru nie je...
Viem pochopit,ze na urcite veci treba cas,ale to zle oznacovanie liniek mhd tabulkami stale trva,slubovalo sa tu ,ze do mesiaca to bude vsetko ok,presli cca tri mesiace a sad nieje schopna tuto skutocnost napravit...
Reakcia na: Vladimír #3580:

Tak o.k.
Ale chcem sa spýtať na to ,,nové" obch. miesto. Dnes osobne som tam bol okolo 9,15h, šiel som priamo do výpravne, kde boli 2 okienka.Ale nikde nič.Tak to ešte nie je spustené , či treba prejsť ešte cez ďaľšie dvere, ktoré sú tam? ?
Reakcia na: M #3570:
Tak ešte jedno navrátenie sa k téme. Dodatočne som sa dozvedel, že v piatok na Tržnici prebehla inventúra. Súvisela s personálnymi zmenami aj otvorením nového obchodného miesta na autobusovej stanici. Bola to chvíľa a už o 16. hodine tam boli dve či dokonca tri pracovníčky. Takže som mal pravdu, ozaj si vystihol vyložene blbý moment. Stáva sa 🙂
Reakcia na: M #3577:
OT: keď vieš lietať, ani ti netreba MHD... ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.