Reakcia na: vjMTV #3513:
priateľu,neviem,možno si postrehol,ale tak nejak po našich cestách jazdia mnohé druhy rozličných motorových vozidiel,čím ti chcem zľahka naznačiť,že intenzita cestnej premávky je dosť vysoká,obzvlášť v oblasti Krškán,čo si iste spozoroval aj sám.Takže nie vždy sa dá na prvýkrát odbočiť ku NS.Velmi jednoducho sa tam dá nabrať aj 3min.meškanie.Netreba tiež zabúdať na to,že aj samotný výjazd z obratiska pri nakl.bráne plastiky dá zabrať.A je jedno či máš vo voze 3-och ludí,alebo 300ludí.Zostávam s pozdravom
LUK
Re #3496 dídžej_hudobnej_televízie: choď sa prosím ťa schladiť kamsi na kúpalisko, to teplo ti už asi dáva zabrať... SAD NR robí všetko pre zlepšenie úrovne MHD a ty miesto podpory budeš po nich takto kričať??? ?