Reakcia na: Kalimero #3377:
Prezentovany navrh by bol po miernej uprave podstatne efektivnejsim a vykonnejsim modelom verejnej dopravy ako sucasny stav.
Prednosť pred oznaèovaèmi kariet majú z toho dôvodu ako som vysvetlil. Nevidím dôvod pre montáž nových oznaèovaèov, no oznaèníky zastávok je treba ako so¾.
M
Myslím, že sú to dosť silné reči, ešte aj vzhľadom nato, že to bolo v nedeľu ráno.
Nepíšem to aby som sa vyžaloval, alebo spôsobil mu týmto problémy.Ale jeho chovanie ma dosť prekvapilo.
PS: Asi bol nešťastný, že vyhral včera vo VV 2 Erik.
?