Reakcia na: 1885 #34:
Takto z hlavy neviem, ale videl som ju niekde na stránke nejakého diskusného fóra (českého al. slovenského - K-report, MD)...
Povedal by som, že v ostatnom čase sa vozidlový park SAD-iek dosť zásasdne zlepšuje.




J