Reakcia na: vjMTV #2257:
A co by si uprednostnil (ked chces mimonitranskym zdrazovat) - vytvorenie druheho pasma (II. pasmo = to, kam chodi MHD NR, ale nie je to v NR) alebo vykonovu "superspravodlivu" tarifu? 
BTW, otazka na Uka: Neplanujete navrat k casovym predplatnym listkom?
Vladimír
Ad L23: Hehe... priamej linky do práce sa Ti zachcelo? V tom prípade si ja zriadim L29 od Sandokana k SAD
Re #2239 Oki: Áno... Naša slávna horúca strela sa nazýva "Šarkan". A nie je to žiadne legálne obchádzanie zákona. Je plne NELEGÁLNE, pretože po tom, čo od Mesta nedostal licenciu na prevádzku, začal si jazdiť len tak bez povolenia ?
Rovnako ako Oki, aj ja verím, že čoskoro budú voľné predplatné lístky a jednoducho cestujúci nebudú mať záujem a dôvod takýto biznis podporovať.