Reakcia na: henko151 #22284:
Akože chlapci soráč, ale tá jedna megachyba mi až displej rozbila... kedy v živote slúžila naša B961 ako záložné vozidlo? ? Aj keby všetky klbáky boli funkčné, stál by ten, ktorého vodič by mal voľno...
Sedadla ktoré má naša B961 určite nie sú STER 6MS ale Vogelsitze 650
dingo
Čo sa týka 698GX, stále na značkách? Pýtal som sa nejakého p.vodiča, ale nebol si istý.
Ďakujem