Reakcia na: henko151 #22284:
Akože chlapci soráč, ale tá jedna megachyba mi až displej rozbila... kedy v živote slúžila naša B961 ako záložné vozidlo? ? Aj keby všetky klbáky boli funkčné, stál by ten, ktorého vodič by mal voľno...
Sedadla ktoré má naša B961 určite nie sú STER 6MS ale Vogelsitze 650
Bubboo