Reakcia na: XX #21989:
Čo sa týka integrovanej dopravy, asi to ešte dlllho nepôjde, už len preto, že by to pravdepodobne vyžadovalo, aby mal aj mestskú aj prímestskú dopravu pod palcom NSK. A keď nie, emhadečka v Nitre už nielen v poslednej dobe neraz zlyhala na banalitách, takže si myslím, a asi aj mnohí ostatní, nechajme to tak, ako to je, nech to funguje aspoň tak, ako to funguje teraz.Kto tam príde autom by mal dostať prirážku ďalšie 3 eurá... pekne peši z Hypermarket Tesco alebo na zdieľanom bicyklíku. Irizar, BusShow nie je na výstavisku.
P.S.: Kupole.
on-line