Reakcia na: FilipF #21909:
A šoférov spolu s autobusmi nevyhadzujú
Ale pride mi to problematickejsie, ako zabezpecit aspon odvoz pracovnikov konciacich o 0:00 regulernymi autobusmi - a asi aj nakladnejsie, lebo to by to pouzivanie takychto "spojov" bolo kvantitativne niekde inde..
810zssk
Mne ani tak nevadilo tvrdenie ze v Nitre nocna doprava v sucasnych podmienkach nema zmysel (hoci je to skoda, lebo je to dalsie minus pre verejnu dopravu), pamatam si ze sme sa o tom viac krat rozpravali a myslim ze v konecnom dosledku sme sa zhodli. Len mi dost zasadne vadi ten taxikovy argument, lebo ak existencia lacneho taxika znamena ze nepotrebujeme verejnu dopravu, tak ju mozme zrusit celodenne.