Reakcia na: henko151 #21862:
Tak potom nechať to cez týždeň tak, s obsluhou Šindolky mimo špičky iba raz za hodinu a cez víkend majú 1 a 9 dosť dlhu pauzu na Liečebaku, aby sa tam našli nejaké tie 4 minúty navyše
spadky to iste len s dialnicy zjazd pri omv smer Topolcany
len bude potrebne zmeni cas jazdy a
Vela Scastia
tak su planovane
Vladimír