Reakcia na: Peterzm #21844:
Súhlasím, toto by som neriskoval. Jednoznačne L8 o 5:16 smer Centrum, tam prestup na L9.
A 15tku len ráno 4-krát a poobede 3-krát na SEC bez zastavovania na JH... mimochodom, Ukrajinci majú dnes na 26tke 072DT, tak neviem, či je 778GK pokzený alebo chorý..
Agent007
https://mynitra.sme.sk/c/20779158/svrab-a-plostice-zamorili-cast-nitry-mesto-zriadi-krizovy-stab.html?ref=njctse
najvyssi cast tam vyclenit jeden dobytcak a la lunik 9...