Reakcia na: henko151 #21769:
Paradoxne ani SADka také linky a intervaly nemá mať, to je na Slovensku taký zaužívaný štandard. ?
34rku si trasu pamätám, ale 28 vôbec, dnes sme sa o nich s jedným šoférom rozprávali a na 28čku sme si nevedeli spomenúť...
S499.1023