Reakcia na: daval #20166:
prosím,prosím,vybavme to...nech tam stoja celý deň všetky spoje prímestskej dopravy...nestačí,že ráno sa tam hocikedy navalí aj 5 prímestských,spravme to na celý deň...aj tie,čo prichádzajú od Mlynáriec,oblúkom cez Párovce pred Tesco...výborníčko!? ?

Tootti
Odtadiaľ sa všade ľahko dostaneš, MHDčkou aj na stanicu, to by chceli ?