Reakcia na: Tootti #20002:
ahoj aj my máme tiež arrivu v Nových Zámkoch ale niesom spokojny zo zmenami tu unás mhdčka chodi iba jedna cez sobotu nedelu kto robí aj sobotu nedelu v tescu a okolých obchodoch tak ty ludia sa nemaju ako dostat domov platia si taxiky aj zakaznici čo tam chodia nakupovat nemyslim si že arriva nove zamky bude dlho aby sa znova nepremenili na SAD Nové Zámky
Tootti