Reakcia na: Vladimír #19958:
Čakanie šoféri praktizujú, ale žiaľ v tomto prípade na nesprávnom mieste. U L 18 to býva spravidla na zastávke Rybárska. Ak by to čakanie nebolo, stihol by prejsť semafor skôr, ako L 32 a problém by bol vyriešený. Jedná sa cca o 5-6 ľudí. Je to skoro ráno, možno aj cestujúci neskorších spojov evidujú tieto problémy. Neviem. GP

mgun4