Bez obav, v novych Citarach #18525) budu farebne displeje s cislom aj na lavej strane. Ale zachova sa jedna historicka SORka, ktora bude mat okrem RG aj prazdne drziaky na tabulky.
Ale kdeže-v rámci unifikácie je už objednaných 184 Mercedesov-konkrétne Citaro to bude-a to naše im tam pojde do múzea ako unikát so suverénne najviac odbehnanými dielenskými kilometrami...
Však aj budú - v rámci unifikácie sa pre celý DB Arriva Transdev Veolia Connex zjednotí vozidlový park na plesnivú Karosu B 732 podľa vzoru ČSAD Arriva Transdev Veolia Connex Praha-Vršovice ? .
Načo by nám boli ojazdené autobusy, keď má príjsť 9 nových autobusov. V tvojom inzeráte sú väčšinou vysokopodlažné autobusy, myslím že Nitra chce už len nízkopodlažné vozy a vysokopodlažních sa čo najrýchlejšie zbaviť.
Niektoré aspoň do zálohy. Napr. City busy sa v Nitre osvečili podľa mňa na ich vek sú v dobrej kondicií.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
mikeBoss
ďakujem.