Reakcia na: S499.1023 #18478:
Súhlas, ale aká je prax v BA (a možno aj v Prahe a hocikde inde vo väčších mestách). Vozidlo zastane na zastávke, v Ba stačí ak dá vodič dopyt, ten aktivuje, počká tak pár sekúnd, niekedy aj 8-10, nikto nič, tak ide ďalej.. a v momente ako sa dopyt deaktivuje a voz ide rozbehnúť vlčák vstane že ide vystúpiť.
)
pavuk
A v Žiline: Článok 4 bod 9 prepravného poriadku: "Cestujúci sa musí sám starať o to, aby na nástupnej zastávke včas nastúpil do vozidla a v cieľovej zastávke včas z vozidla vystúpil."
Ešte mi budeš tvrdiť, že je to blud, čo hovorím?