Reakcia na: pavuk #18464:
A preco by to vsetci cestujuci mali robit, preboha? Este raz: Vodic ma zastavit vzdy. To len ty tu z obete robis vinnika. Preco by mal preboha cestujuci ocakavat (predpokladat) ze vodic porusi predpis? Ved to je blbost, to je hodne nejakej ukrajinskej diery, nie civilizovanej krajiny (nie ze by som Slovensko povazoval za civilizovanu krajinu
)
SiTy