Reakcia na: pavuk #18454:
Casnikovi presne povies ze chces pribor? Ze jedlo by si rad dostal na tanieri? A dalsie samozrejmosti?Tam kde su zastavky stale je uplna samozrejmost ze vodic zastavit.. ja sa na vystup spravidla pripravim vopred, ale nie je to moja povinnost. Ani to nie je nic co by logicky odo mna malo byt ocakavane.
810zssk