Reakcia na: irizar #18403:
Sme si celkom nerozumeli, samozrejme to mačkanie bolo doteraz a bude aj odteraz. Mal som skôr na mysli tie prínosy.
Takze budem dalej dufat ze sa dockam jednej tvojej vecnej reakcie kde bude nejaky argument. Si snad presvedceny, ze plati to co napisal MacT, teda ze vodic ma subjektivne rozhodovat kde zastane podla nejakej svojej preferencie? Ak ano, preco?
Oki