Reakcia na: SiTy #18208:
Nie je to možné. Jednak nemáme toľko autobusov a načo by to vlastne bolo, keď autobus dôjde aj tak len po kasárne a stojí v kolóne so spojmi, čo išli pred ním o 10, 20, 30... minút skôr. Jediný efekt by bol, že namiesto ztrojených L14 by nám po meste jazdili ešte dlhšie vláčiky. Holt, do konca týždňa musíme vydržať.
Je krajne nepravdepodobné, že by niektorý spoj linky 22 odišiel z Mlynáriec predčasne. Skôr to bud tak, že ten ujdený spoj bol zmeškaný odchod, ktorý mal ísť pred hodinou a pol. So situáciou sa nedá nič robiť, bude to takto ešte celý budúci týždeň.
Kalom