Reakcia na: 810zssk #18167:
Ja si zas myslím, že ak by sa chcelo tak po prejavení dobrej vôle vodiča a cestujúceho sa ten bicykel dá odviezť. aj keď to nie je v prepravonom poriadku vyslovene zakotvené. Ja som raz ako stredoškolák viezol v Karose fúrik. ?

Vladimír