Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
zdravím,chcem sa opýtať,koľko sa paltí za zriadenie bčk -elektronickej peňaženky? sú to 4 eura?
Reakcia na: Puro #17889:
Áno, sú to Neoplany zo Ženevy.
Reakcia na: DNR #17887:
Ano, ano. Dakujem za opravu. ? Vozy na MHD sa tu najdu take nieco ako MAN, ale tie starsie vysokopodlazne. Potom vsakovake Probusy, Isuzu, naramne ma potesilo, ze tu este premavaju klbove Ikary 280 a aj kratke verzie na trilexoch. ? Ale trolejbusy maju take moderne (klbove), z predu mi to pripadalo na Neoplan. Poslednu napravu mali pre mna netradicne umiestnenu upne na konci clanku.
Vladimír: Všimol som si nezrovnalosť v cestovnom poriadku L32. 8.24 z Klokočina Kmeťova odchádza linka z Viničiek. 5 minút na to však ide aj ďalší spoj z Klok. Kmeťova, ktorý však nie je uvedený ani na zástavke ani tu. ?
Reakcia na: Puro #17886:
Chcel si napísať diakritické znamienka, interpunkčné sú o.k. ?
Reakcia na: Ivanecko #17885:
A ja som strceni v Rumunsku, to keby vidite co tuna este jazdi v meste Ploiesti. Inak sorry za interpunkcne znamienka. Tuna tato klavesnica to nepozna.
Btw, prvý Citybus (alebo Agora, ak chcete je v premávke).
Solaris na teste ...
Reakcia na: Pilgrim #17883:
Cyklobusáckej Karosy sa zatiaľ odstavovanie sedemstoviek netýka. Bude jazdiť aj po vyradení všetkých ostatných.
trochu zvláštna otázka ale keďže sa blíži koniec Karôs B732 tak to samozrejme zahŕňa aj cyklobus. To aj na linke cyklobusu bude niečo nové? just sayin...
Veď som napísal, že iba tri sú naše, dve + cyklobus.
Reakcia na: Ivanecko #17880:
naše ako naše, no že spomeň si na BR-091AR . . . to čo odtial prišlo je kríženec všetkého-možného (bastl) aj nemožného, ale má KO, to je hlavné.
Reakcia na: Pilgrim #17879:
A tých 5 Karos B 732, jedna je Rošero, čiže bastil, dve sú originál, jedna má motor Renault a jedna je cyklobus, z toho vyplýva, že iba tri originál naše Karosy B732 sú v prevádzke.
Reakcia na: bubboo #17877:
len som sa slušne pýtal...
Nech sa prizná ten čo si tu dva roky zoznam autobusov ktoré by mali vyradiť nech si spraví update v scifi zozname a napíše tam nejaké tie SOR-ky
Reakcia na: Pilgrim #17876:
A?šak ste tu všetci vyplakávali,prudili,mrnčali,aké je neznesitelné cestovať v 21-tom storočí takými vrakmi,tak to tu máte...
to ma byť nejaká sranda alebo skutočne tu zostalo len 5 Karos B732??
Reakcia na: draxter #17874:
SAD PP je rarita samá o sebe ...
Reakcia na: Ivanecko #17873:
takže to nie je povahovou vozidla, ale povahou dopravcu v PP ?
Reakcia na: draxter #17872:
Jazdí, vidno to aj na fotke, má tabuľku vzadu, vpredu aj na boku.
Reakcia na: Ivanecko #17858:
inak jazdí ten bus aspoň v NR riadne ozančený? v PP máva občas len niečo nacapené za predným oknom...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.