Fakt som zvedavý, či sa niečo vymyslí a čo to bude. Lebo dnes si mexičania síce kúpili lístky, no akonáhle zbadali na zast. Kavcova revízorov, došli za vodičom, že si chcú dokúpiť - systémom: "Jáám mám za 10 centov, dajte mi do celého, ja taký lístok, doplatím do celého"... akoby mohol vodič tlačiť lístky ľubovoľnej hodnoty.
Nechcem vytvárať vášne, ale v Južnej Afrike bol v minulosti zavedený apartheid, čo sa týkalo aj dopravy. Pošlime na Orechov dvor starú rikšu, alebo ich vozme na paletách...
Nechcem vytvárať vášne, ale v Južnej Afrike bol v minulosti zavedený apartheid, čo sa týkalo aj dopravy. Pošlime na Orechov dvor starú rikšu, alebo ich vozme na paletách...
MacT