Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Fakt som zvedavý, či sa niečo vymyslí a čo to bude. Lebo dnes si mexičania síce kúpili lístky, no akonáhle zbadali na zast. Kavcova revízorov, došli za vodičom, že si chcú dokúpiť - systémom: "Jáám mám za 10 centov, dajte mi do celého, ja taký lístok, doplatím do celého"... akoby mohol vodič tlačiť lístky ľubovoľnej hodnoty.
Nechcem vytvárať vášne, ale v Južnej Afrike bol v minulosti zavedený apartheid, čo sa týkalo aj dopravy. Pošlime na Orechov dvor starú rikšu, alebo ich vozme na paletách...
Reakcia na: bubboo #17869:
Prípadne prerobiť linkovanie tak aby L26 začínala v centre alebo blízko centra... Ale nech urobíš čo urobíš, odskáču si to aj tí neboráci čo idú k cintorínu a do tej priemyslnej zóny. Na Luníku je to jednoduchšie, tam nikto okrem našich čokoládových hviezd nemá dôvod tým spojom cestovať...
Reakcia na: SiTy #17868:
Je to najpravdepodobnejší variant,ale skôr očakávam,že to bude v celej trase.Tak to aspoň z mojho pohladu nebude mocť byť vnímané ako diskriminačné.Okrem toho,vôbec by ma neprekvapilo,keby po zavedení takéhoto postupu začali naši drahí nastupovať na zastávke Univerzity . . .
Reakcia na: bubboo #17867:
treba na tejto linke tak ako v KE zriadiť mastupovanie len cez predné dvere v úseku Centrum-J.Haška
Reakcia na: MacT #17866:
...pravdou je,že situácia na tejto linke čím ďalej zaujímavejšia.Ostáva len dúfať,že k rozumnému riešeniu príde čoskoro,kým sa nestihne zomlieť ozbrojený útok.A myslím,že jedno,či to bude zo strany vodiča,alebo síce nekonkretizovaného,ale asi všeobecne známeho etnika s velmi problematickou tarifnou disciplínou.Lebo akýkolvek krok v tejto veci je velmi citlivý a može vyvolať kadejaké diskriminačné chute.a to oni,tamtí,velmi radi vyťahujú...
Veolia by mohla osloviť Markízu a spraviť novú reality šou namiesto Pláže 33 a volala by sa Linka 26. S anglickými titulkami by sa mohla vysielať na začiatku každého zasadnutia európskeho parlamentu, aby dámy a páni v Bruseli videli, čo je to realita...
Reakcia na: Niki #17864:
dalo sa ísť aj na hollého keď tridsiatka neišla. Zas až tak ďaleko tá zastávka neni ?
Možem vedieť prečo linka 30, ktorá mala isť o 15,37 od HM tesco smerom na Klokočinu, meškala pol hodinu taktmer? lebo nič nieje prijemnejšie ako po celom dni v robote ešte stať na zastavke dalšu pol hodinu:) ďakujem:)
Vladimír: Všimol som si nezrovnalosť v cestovnom poriadku L32. 8.24 z Klokočina Kmeťova odchádza linka z Viničiek. 5 minút na to však ide aj ďalší spoj z Klok. Kmeťova, ktorý však nie je uvedený ani na zástavke ani tu.
linka 35 : včera som ňou viezol prvý krát , myslím že táto linka má potenciál , hlavne čo sa týka dostať sa do a z Mestského parku , pri mojej včerajšej prvej jazde čo som mal možnosť vidieť využilo v tom čase asi 30 cestujúcich , najviac nastupovalo ľudí na zastávke Mestský park .
veľmi pekne chcem poprosiť kompetentných, aby ste sa naozaj zamysleli a zmenili odchod autobusu číslo 25 tak ako ste to zmenili cez víkend tak aj cez týždeň, stačí odchod autobusu z chrenovej o 5,35h
ďakujemmmmmmmmmmmmm za všetkých nespokojných
Je v ňom brutálne teplo a to pribudla na streche druhá paródia na klímu , ale úplne zbytočná je tá klíma, ked aj tak sú vždy všetky okna otvorené. Ja ľutujem skôr vodiča za to že nemá odvetrané pracovisko v tom teple to není nič príjemné.

Splnil to čo mal: vzbudiť mediálny záujem a ukázať sa na verejnosti s predstaviteľmi mesta.
Reakcia na: koco #17857:
Tak a co ste cakali? Prve tyzdne to bola atrakcia a nieco nove, ale teraz sa uz aj deticky vyvozili do sytosti a ta kraksna zovsednela... Ale toho chudaka co s tym musi jazdit teda lutujem.
Reakcia na: koco #17857:
Ja som sa tiež mal možnosť viezť, no nič moc, vodič sa sťažoval, že sa tam varí, nemá tam ani okno, dve klímy na streche, okná všetky otvorené ...
Tu fotka toho strašidla .... http://www.k-report.net/discus/obrazky/33/30/733330.jpg
tá tridsaťpäťka sa nejako neujala ... chodí mi tu pod oknami a stále sa mi zdá nejaká prázdna ... 😕
Mne osobne by sa páčilo keby maly aj 9,5 sorky mali dopytové tlačitka na dvere.Lebo minule som išiel na L1.A sedel som vzadu.A šofer otvoril iba druhé dvere a tretie zostali zatvorené. Musel som ist druhymi dvermi.A šofer ich nakonic otvoril ale o pol minuty neskôr ako som tam stál.
vodiči kontroluju vnutorne displeje treba sa obratit na vedenie podniku každy displej je nahlaseny
Nech vodiči radšej kontrolujú vnútorné displeje v kĺbových autobusoch. Dnes som šiel Sorom NB 18 na linke 2 (žial špz si nepamätám) a zas /resp. furt/ mal pokazený zadný vnútorný displej.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.